Antalya Şifa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

 Antalya Şifa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Adres & İletişim Bilgileri

02423340101

02423345000

NAMIK KEMAL BUL.NO:35 KEPEZ ANTALYA

Antalya Kepez

http://www.sifakoleji.com

Antalya Şifa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hakkında

  Sağlık sektöründe personel açığı hızla büyümekte ve ara eleman ihtiyacı her geçen yıl artmaktadır. Türkiye’de bu hızla büyüyen başka bir sektör daha yoktur. Günümüzde üniversite mezunları bile iş bulmakta güçlük çekerken, sağlık sektörü sağlık meslek lisesi mezunlarına ciddi istihdam imkanı sağlıyor.

     Şifa koleji olarak 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında eğitim sektörüne “Türkiye’nin En Büyük Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi” olarak hızlı ve başarılı bir giriş yaptık. “Geleceğe Şifa Dağıtıyoruz” misyonu ile yola çıkan kurumumuz, sağlık sektörüne en iyi ara eleman yetiştiren bir marka olmayı hedeflemektedir.

     Bu anlamda, alanında uzman profesyonel eğitim kadromuz ile eğitimi en üst noktada öğrencilerimize sunuyoruz. 20 kişilik özel sınıflarda, akıllı tahta ile interaktif eğitim veriyor, Antalya’nın ünlü Profesör ve Doçentlerini uygulamalı sağlık derslerimize misafir ediyoruz. İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde seçmeli eğitim imkanına sahip olan öğrencilerimiz, hem meslek sahibi oluyor, hem de eğitimlerini en üst noktaya taşıyabilecek bilgiye ulaşıyorlar.

Yorumlar