Bahçelievler Anafen Dershanesi

Adres & İletişim Bilgileri

04143125742

CENGİZ TOPEL MAHALLESİ 91.SOKAK NO:7 ŞANLIURFA

Şanlıurfa Şanlıurfa

http://www.anafen.com/

Bahçelievler Anafen Dershanesi Hakkında

1994 yılında eğitim-öğretime başlayan, ancak sevgiyle öğretilenlerin kalıcı olacağı inancıyla yola çıkan Anafen Dershaneleri bilimsel kalıplara oturmuş eğitim anlayışı ile bugün Türkiye geneline yayılmış şubeleriyle eğitim-öğretim hizmeti vermektedir.
Anafen Dershaneleri Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Anadolu Liseleri, Anadolu Öğretmen Liseleri, tüm Anadolu Meslek Liseleri ve Özel Okullara hazırlıkta sürekli özgün uygulamaların, yeni ve farklı anlayışların öncüsüdür. Sevgiyle öğretilenlerin kalıcı olduğu anlayışıyla hareket eden genç, dinamik yönetici ve öğretmen kadrosu; eğitimi her türlü ticari kaygıdan uzak tutarak eğitim anlayışımıza ve eğitim dünyamıza renk katmaktadır.

Anafen Dershaneleri sınava hazırlanan öğrencileri, her yıl yaptığı Seviye Tespit Sınavı ile alır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerine çok düzeyli bir çalışma ortamı sağlar. Anafen Dershaneleri sınavlara hazırlanmak isteyen öğrenciler için sınavları, ek dersleri, testleri, dergisi, veli ve öğrenci rehberliği ile kendine özgü ayrıcalıkları olan gerçek bir eğitim kurumudur.
Anafen Dershaneleri Türkiye geneline yayılmış şubeleri ile hem kendi arasında hem de bir önceki yıl ile yarış hâlindedir.
Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Yorumlar