abidinpaşa Sınav Dergisi Dershanesi

abidinpaşa Sınav Dergisi Dershanesi

Adres & İletişim Bilgileri

03123650025

KARTALTEPE MAH. TIP FAKÜLTESİ CAD. NO: 211/A MAMAK/ANKARA

Ankara Mamak

http://www.sinav.com.tr/

abidinpaşa Sınav Dergisi Dershanesi Hakkında

1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Sınav Dergisi, 20 yılı aşkın bir süredir, eğitim ve yayın alanında faaliyet göstermektedir. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte, Sınav Eğitim Kurumları, hem yayıncılık hem de dershanecilik alanında ulusal bir marka hâline gelmiştir. Sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda bir ilke imza atmıştır.

İlk kez Ankara'da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Dergisi Dershaneleri, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka hâline gelmiştir. 200'den fazla dershanesi, yüzlerce bayisi, binlerce çalışanıyla Türkiye'nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biridir.
Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan dershaneleriyle her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır.
Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Yorumlar